SMPS12360 DC12V,360W CCTV Camera DC Switching Mode Power Supply
POETRONICS INDUSTRIAL LIMITED
Contact Now
Place of Origin : CHINA
Model Number : SMPS12360
MOQ : 200pcs
Delivery Time : 2-30days
Supply Ability : 1,000,000pcs
Output Voltage : DC12V
Output Frequency : 50-60Hz
Output Current : 30A
Output Power : 301 - 400W
Output Type : Dual
Input Voltage : AC100V-240V
Contact Now
Security Surveillance 12V DC Switch Mode Camera Power Supply
Overview
Specification
▪ Model: SMPS12360
Input: AC100-240V, 50-60Hz
▪ Output: DC12V, 30A, 360W
▪ Adjustable Output Voltage range DC 9V-15V (Potentiometer)